دی تجهیز آزما

معرفی شرکت

رای دادن به این مورد
(12 رای)
منتشر شده در: درباره ما

معرفی

 

شركت مهندسی و بازرگانی دی تجهیز آزما با هدف تجهیز ، پشتيباني و ارائه خدمات فني و مشاوره ای به مراکزآزمایشگاهی ، تحقیقاتی ، کنترل کیفیت و صنایع شیمیایی ، غذایی ، بهداشتی آرایشی و... تاسيس گرديده است .

 اعتقاد به ارائه خدمات با كيفيت برتر ، بكارگيري كارشناسان برجسته و تعهد و احساس مسئوليت در مقابل مشتريان و همچنين سوابق روشن مدیران اين مجموعه در تجهیز و بروز رسانی آزمایشگاه های تحقیقاتی ، دانشگاهی ، صنعتی و... از مهمترين دلايل رشد مداوم شركت بوده است .

 

پیشگفتار

 

بر همين اساس ، شركت دي تجهيز آزما با توكل به خداوند متعال و سعي و تلاش فراوان در زمينه واردات و تهيه و توزيع مواد شـيميايي (آزمايشـگاهي و صـنعتي) ، سيستم هاي تحقيقاتي و آزمايشگاهي اقدام نموده است .

همچنین  با در اختيار داشتن نمايندگي فروش از شركت هاي معتبر خارجي و داخلي وبهره مندي از توان مشاوره علمي با تكيه بر تجربيات چندين ساله (بیش از  ربع قرن ) به دست آمده از قبل در تجهيز نمودن بسياري از آزمايشگاههاي تخصصي و كنترل كيفيت در مراكز علمي ، پژوهشي ، دانشـگاهي و كارخانجـات مـواد غـذايي بـا بهـره منـدي از تكنولوژي روز دنيا حرکت مضاعفی را آغاز نموده است.

شرکت دی تجهیز آزما اين افتخار را داشته كه بتواند در خصوص كليه آزمايشات تست فيزيكي و شيميايي آنـاليز آب وپسـابها و نيز ديگر دستگاه هاي ابزار دقيق براي سنجش محصولات درخدمت كارخانجات توليدي ومراكز تحقيقاتي باشد و با ارائه و نصب دستگاه هاي جديد مطابق با اسـتانداردهاي روز بخش اعظم نيازهاي مراكز را تامين نمايد و در اين راستا مفتخر به دريافت لوح هاي تقدير از شركت هاي معتبر و معتمد گردیده است.

در بخش خدمات پس از فروش ، كليه دستگاههاي ارائه شده از كمپانيهاي خارجي پس از نصب و راه اندازي و آمـوزش شـامل گارانتي شده ، سرويس و تحويل قطعات يدكي دراسرع وقت انجام پذير است .

 

فعالیتهاي بازرگاني

 

زمينه هاي اصلي فعاليت شركت درحال حاضر به قرار زیر است .

 

- واردات دستگاههای تحقیقاتی ,کنترل کیفیت و  آزمایشگاهی از کمپانی های : 

 

 چینKaraltay /تایوان Rocker Scientific/ایتالیا Milwaukee-Martini/آلمان A-Kruess

 چین Yixing /چین Sanxin

 

- ارائه مواد شیمیایی از کمپانی های معتبر اروپایی و آسیایی از جمله :

 

Merck , Sigma-Aldrich , Fluka , Riedel-deHaen

 

 

- ارائه تجهیزات و شیشه آلات آزمایشگاهی از از کمپانی های معتبر خارجی از جمله :

 

Hamilton , Milipor , Wattman , Ependorf , Schot , Isolab , Simax , Glasco

 

همچنین همکاری با بسیاری از کمپانیهای معتبر اروپایی و آسیایی دیگر  

 

خدمات مهندسی

 

- مشاوره جهت دریافت استانداردهای مدیریت کیفیت می باشد.

 

- خدمات پس از فروش نصب و راه اندازی و تعمیر دستگاه های آزمایشگاهی می باشد.

 

واحد آموزش

 

شركت دی تجهیز آزما با تکیه بر سالها تجربه مدیران خود با هدف ارائه خدمات آموزشی ومشاوره به تکنسینها و کاربران آزمایشگاه و ارتقاء سطح اطلاعات فنی پرسنل فنی اقدام به برگزاری دوره های آموزشی  در محل شرکت، کارخانجات و آزمایشگاهها نموده است . لازم به ذکر است که این دوره ها شامل آموزش تخصصی مربوط به محصولات شرکتهای مختلف آسیایی و اروپایی می باشند .

 

پروژه های موفق شرکت

 

تجهیز آزمایشگاههای دانشگاهها و کنترل کیفیت کارخانجات ، مراکز داروسازی ، صنایع غذایی ، صنایع شوینده  و آرایشی و بهداشتی ، پژوهشکده ها ، آزمایشگاهی رفرانس ، صنایع پتروشیمی و پلیمر  در سراسر کشور

مشاهده 52428 مرتبه
آخرین بروز رسانی یک شنبه, 31 شهریور 1392 11:41

شرکت دی تجهیز آزما


تهران ، خیابان ولیعصر ، پایین تر از خ جمهوری
کوچه لقمان ، ساختمان بهروز ، ط 4 ، واحد 10

0098 (21) 66972811

خبرنامه ماهیانه

 شبکه خود را در این قسمت ثبت نمایید:

تماس با ما

تامین کنندگان