کمپانی کروز

کروز تولید کننده پیشرو در زمینه تولیدات محصولات آزمایشکاهی و ابزارهای تجزیه و تحلیل دقیق است. بیش از 200 سال می‌باشد که در حال توسعه و تولید راه‌حل‌های خلاقانه محصولات برای کنترل کیفیت مواد اولیه، محصولات نیمه تمام و محصولات نهایی در آلمان می‌باشد.

در کمپانی کروز در درجه اول کیفیت دستگاه‌ها و محصولات اهمیت بسیار بالایی دارد و کیفیت و ایمنی محصولات تولید شده را به طور کامل تضمین می‌کند.

رفراکتومتر، پلاریمتر، دانسیتومتر، فلیم فتومتر، دستگاه تعیین نقطه ذوب، آنالیز کننده‌های گاز و میکروسکوپ‌ها ابزارهای کمپانی کروز می‌باشند دارای بالاترین استانداردهای دقت، سرعت هستند.

خواسته‌ها و الزامات مشتریان همیشه با اهمیت‌ترین مورد برای کمپانی کروز می‌باشد که در اولویت اصلی این کمپانی قرار دارد. مشتریانی که تصمیم به خرید یکی از دستگاه‌های کروز می‌گیرند، نه تنها یک دستگاه اندازه‌گیری با کیفیت بسیار بالا دریافت می‌کنند، بلکه به خدمات حرفه‌ای و پشتیبانی جامع کمپانی نیز دسترسی پیدا می‌کنند. 

از دانش کروز در مورد روش‌های اندازه گیری و همچنین اندازه‌گیری بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی بهره‌مند شوید و همچنین از تخصص کروز در زمینه کنترل دمای نمونه، کالیبراسیون و تنظیم، اعتبار سنجی و صلاحیت استفاده کنید.

keyboard_arrow_up