درباره ما

درباره ما …

شرکت بازرگانی دی تجهیز در سال 1384 با هدف تجهیز و به روز رسانی بخش‌های مختلف صنعتی و آزمایشگاهی کشور تاسیس شد. علیرغم کسب موفقیت‌های زودهنگام، پس از انجام ممیزی‌های داخلی، تغییر در ترکیب تیم مدیریتی به عنوان راهکاری برای توسعه هرچه بیشتر شرکت ارائه شد. پس از شناسایی شکاف مدیریتی و تحلیل آن، نهایتا شرکت در سال 1391 با ترکیب هیئت مدیره جدید و با نام جدید “دی تجهیز آزما” تغییرات بنیادینی در ساختار خود اعمال کرد.

شرکت دی تجهیز آزما با بیانیه ماموریت تجهیز بخش‌های مختلف صنعتی و آزمایشگاهی و با چشم‌انداز مرجعیت اصلی تامین تجهیزات کشور در حال خدمت‌رسانی به تمامی واحدها می‌باشد.

ارائه محصولات و خدمات با در نظر گرفتن تمامی انتظارات مشتریان، رضایتمندی صد در صدی را به همراه داشته است. ارائه محصولات و خدمات با كيفيت، بكارگيری كارشناسان فنی برجسته، تعهد و احساس مسئوليت در قبالِ مشتريان و نیازهای آن‌ها و همچنين سوابق روشن مدیران اين مجموعه در تجهیز و بروز رسانی بخش‌های مختلف صنعتی و آزمایشگاهی از مهم‌ترين دلايل رشد مداوم شركت بوده است.

با توجه به ظرفیت‌های صنعتی شرق کشور و همچنین کمبود توانمندی‌ها، علاوه بر دفتر مرکزی مستقر در تهران، دفتر و آزمایشگاه دِی تجهیز آزما با ظرفیت‌های بالا در استان سمنان به عنوان شعبه شرکت دِی تجهیز آزما تاسیس شده است. همچنین کامل‌ترین مجموعه آزمایشگاهی استان سمنان نیز ذیل همین شعبه تاسیس و آماده خدمت‌رسانی به تمامی واحدها می‌باشد.

کالاها و خدمات شرکت دی تجهیز آزما به ترتیب زیر معرفی می‌شوند:

  • نمایندگی رسمی و انحصاری بسیاری از کمپانی‌های اروپایی و آمریکایی در ایران (مشاوره‌های فنی و تحویل تجهیزات موجود به همراه نصب، راه‌اندازی، آموزش و صدور گواهی‌های کالیبراسیون و IQ/OQ/PQ و همچنین ارائه گارانتی‌های متنوع)
  • تمامی فعالیت‌های مربوط به واردات تجهیزات (تشریح فعالیت، مشاوره‌های فنی، سفارش‌گذاری و خرید، خدمات ارزی و حمل و نقلی و ترخیص، بازرسی و اخذ مجوزهای مربوطه، نصب و اره‌اندازی و آموزش، تست و کالیبراسیون، صدور گواهی‌های مربوطه، خدمات پس ز فروش و تامین قطعات)
  • خدمات فنی و مهندسی تجهیزات با تیم کارشناسی دوره‌دیده – خدمات پس از فروش شامل به روزرسانی، تامین قطعات و سرویس و تعمیر و …
0%
رضایت مشتری
0
خرید
0
فروش
0
تعداد مشتریان آنلاین

خدمات بازرگانی دی تجهیز آزما

«صنعت دارو»

«صنعت لبنیات»

«صنعت آزمایشگاه»

«صنعت آب و فاضلاب»

ارتباط با ما

keyboard_arrow_up